Директор школе, помоћници директора и организатори практичне наставе



  • Данијела Ненадић, директор Школе
  • Гордана Милићевић, помоћник директора Школе
  • Александар Арсић, организатор практичне наставе
  • Антонина Златић, организатор практичне наставе
  • мр Душица Стаменић, организатор практичне наставе
  • Јелена Константиновић, организатор практичне наставе




Наставни кадар у школској 2020/2021. години



  • Весна Спаловић - Српски језик и књижевност
  • Бранко Николић - Српски језик и књижевност
  • Марија Дамљановић Петровић - Српски језик и књижевност
  • Слађана Јањић - Српски језик и књижевност
  • Светлана Василијевић - Енглески језик
  • Гордана Милићевић - Енглески језик
  • Ана Анђић - Енглески језик
  • Даница Станић - Математика
  • Милена Милосављевић - Математика
  • Радмила Петронијевић - Математика
  • Дејан Тановић - Математика
  • Велимир Даниловић - Физичко васпитање
  • Верина Папић - Физичко васпитање
  • мр Зоран Божовић - Физичко васпитање
  • Милинко Ратковић - Физичко васпитање
  • мр Душица Стаменић - Географија, Грађанско васпитање
  • Снежана Недељковић - Историја
  • Радомир Панић - Историја
  • Новка Копривица - Социологија са правима грађана, Филозофија, Логика са етиком
  • Данијела Жунић - Устав и права грађана, Социологија са правима грађана, Уређење друштва, Шпедиција
  • Марија Миладиновић - Музичка уметност
  • Марина Веснић Јовичић - Саобраћајна психологија, Основи саобраћајне психологије, Грађанско васпитање
  • Биљана Милојевић - Цртање и сликање, Слободноручно цртање, Ликовна култура, Естетско обликовање фризура
  • Иван Стакић - Књиговодство, Економика и организација саобраћаја, Предузетништво, Грађанско васпитање
  • Влатко Павловић - Рачунарство и информатика
  • Анела Милетић - Физика, Хемија
  • Радомир Тошић - Физика
  • Ана Ђуричић - Биологија, Екологија и заштита животне средине, Грађанско васпитање
  • Милан Спасојевић - Регулисање и безбедност саобраћаја, Регулисање саобраћаја, Мотори и моторна возила, Mоторна возила, Практична настава, Основи саобраћаја и транспорта
  • Владимир Јовановић - Регулисање и безбедност саобраћаја, Саобраћајна инфраструктура, Гараже сервиси и паркиралишта, Моторна возила, Практична настава у саобраћају
  • Ђорђе Благојевић - Моторна возила, Практична настава у саобраћају
  • Александар Митрашиновић - Саобраћајни системи, Превоз терета и путника, Прописи у друмском саобраћају, Мотори и оторна возила, Гараже сервиси и паркиралишта, Организација превоза
  • Милош Милутиновић - Практична настава у саобраћају, Саобраћајна инфраструктура, Безбедност саобраћаја, Организација превоза
  • Стефан Максимовић - Практична настава у саобраћају
  • Јелена Мијаиловић - Интегрални транспорт, Безбедност саобраћаја, Практична настава у саобраћају, Саобраћајни системи
  • Маја Романдић - Механизација претовара, Практична настава у саобраћају, Терети у транспорту, Саобраћајни системи, Организација превоза, Превоз терета и путника, Терет у транспорту
  • Маријана Гојгић - Практична настава у саобраћају
  • Александар Арсић - Практична настава у саобраћају
  • Борис Ресимић - Практична настава у саобраћају и грађевинарству, Технологија рада са практичном наставом
  • Љиљана Марић - Технологија материјала, Машински елементи, Грађанско васпитање, Технологија рада са практичном наставом, Рачунарство и информатика, Практична настава
  • мр Љиљана Милић - Механика, Техничко цртање, Техничко цртање са машинским елементима,Техничка механика, Основи машинства
  • Милан Лучић - Технологија занимања, Практична настава у саобраћају, Технологија рада са практичном наставом у грађевинарству
  • Ирена Госпавић - Армирано- бетонске конструкције, Разрада пројеката, Статика и отпорност материјала, Технологија грађевинских радова, Грађевински материјали
  • Весна Ристић - Грађевинске конструкције, Разрада пројеката, Нацртна геометрија и техничко цртање, Урбанизам
  • Ана Ћировић - Нацртна геометрија и техничко цртање, Разрада пројеката, Кућне инсталације, Ентеријери, Техничко цртање са читањем планова, Грађевинске конструкције
  • Славка Цвијовић - Историја архитектуре, Апликативни рачунарски програми, Грађевинске конструкције, Нацртна геометрија и техничко цртање(блок), Разрада пројеката
  • Јелена Пуновић - Основе геодезије, Основи нискоградње, Грађевинске конструкције, Монтажне конструкције, Грађевински материјали, Технологија грађевинских радова, Организација грађења, Грађевински објекти и материјали
  • Јелена Константиновић - Нацртна геометрија и техничко цртање, Технологија грађевинских радова, Грађевински материјали
  • Емина Ал-Саифер - Технологија рада, Грађевински објекти и материјали, Технологија рада са практичном наставом, Основи геодезије, Технологија грађевинских радова
  • Емилија Николић - Практична настава у грађевинарству, Грађевинске конструкције
  • Жељко Перовић - Практична настава у грађевинарству, Грађевинске конструкције
  • Жанка Станојевић - Конструкција одеће, Естетско обликовање, Грађанско васпитање, Практична настава у текстилству
  • Антонина Златић - Kонструкција одеће, Естетско обликовање, Tехнологија одеће, Познавање материјала, Технологија шивења, Практична настава у текстилству и Грађанско васпитање
  • Миљка Милићевић - Практична настава у текстилству
  • Зорица Васиљевић - Практична настава у текстилству
  • Слађана Николић - Практична настава у текстилству
  • Славица Драгојловић -Практична настава у текстилству
  • Јелена Јокић - Познавање препарата
  • Биљана Урошевић - Практична настава у личним услугама
  • Јасмина Богдановић - Практична настава у личним услугама
  • Љубица Богдановић - Практична настава у личним услугама, Технологија рада
  • Александар Иваниш - Основи анатомије и физиологије, Прва помоћ и Основи дерматологије
  • Јанко Божовић - Верска настава
  • Новак Бабић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)
  • Владимир Зечевић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)
  • Владица Милојковић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)
  • Душко Рајаковић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)
  • Мирољуб Станојевић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)




Стручни сарадници



  • Маријана Јоловић, педагог
  • Марина Веснић Јовичић, психолог
  • Весна Тадић, библиотекар




Ваннаставни кадар



  • Милош Ватазовић, секретар
  • Слађана Јањић, техничар одржавања информационих система и технологија
  • Милош Масал, техничар одржавања информационих система и технологија
  • Стоја Станојчић, шеф рачуноводства
  • Соња Максимовић, референт за финансијско-рачуноводствене послове
  • Раденка Словић, техничар инвестиционог/техничког одржавања уређаја и опреме
  • Владан Вранешевић, домар
  • Слађана Тодоровић, помоћни радник
  • Гордана Антонијевић, помоћни радник
  • Миленка Марјановић, помоћни радник
  • Соња Панић, помоћни радник
  • Славица Петровић, помоћни радник
  • Горица Зекавица, помоћни радник
  • Данка Ђурић, помоћни радник
  • Ленка Јоксић, помоћни радник