Вести 2013/2014. године

Резултати матурског испита одељења IVГ1

11. јун 2014.
(Резултати)

Одлука о добитницима награда на конкурсу за најбољу дигиталну фотографију за ученике осмих разреда

20. мај 2014.

.

Захваљујемо се свим учесницима конкурса, а награђенима честитамо!

Отварање изложбе у организацији Народног музеја Ужице

17. април 2014.

Манифестација "Васкршњи чувари" реализована је кроз радионице одржане од 8. до 11. априла 2014. у изложбеном простору Јокановића куће на којима су ученици средњих школа цртали и сликали на платну симболику Васкрса.
Ученице IТ1 одељења су са наставником Александром Димитријевићем представљале нашу школу. Били су вредни, креативни и запажени.

Погледајте галерију слика.

Наша Happy прича се наставља

28. март 2014.
Прилог РТС-а о нашем видео-споту.
Овом приликом се захваљујемо редакцији РТС-а која је препознала наш труд и ентузијазам.

Ставили смо нашу тачку на Happy мапу.

Ученици одељења IIС2 посетили ЈКП "Дубоко"

24. март 2014.
(Слика)

Прикључили смо се Happy покрету

20. март 2014.
Данас је Међународни дан среће. Шаљемо поруку среће и боримо се против насиља. (снимак)

Нека буде што бити не може

01. март 2014.
Погледајте представу коју је приредила историјска секција поводом двестагодишњице рођења П.П. Његоша.

Еколошка секција

26. фебруар 2014.
Еко камп сребреник, Тузла (Галерија слика).
Посетите страницу секције.

Савет ученицима за професионалну оријентацију

31. јануар 2014.
Тим за каријерно вођење и саветовање вам помаже да планирате своју каријеру. (pdf)

Хуманитарни концерт за оболелу девојчицу Уну Савић

13. децембар 2013. године

Учестовали смо на хуманитарном концерту за оболелу девојчицу Уну Савић. Концерт је организовао млади плесни клуб Step up из Севојна у простору Медицинске школе. Ученице модне и фризерске секције представиле су ревију модела углавном хаљина и маштовитих фризура. Хаљине и фризуре су креације наших ученица и наставница на часовима практичне наставе.

Обележили смо Међународни дан особа са инвалидитетом

06. децембар 2013. године

Наши ученици су 3. децембра 2013. године учествовали у обележавању Међународног дана особа са инвалидитетом у просторијама дневног боравка Дома ученика "Петар Радовановић". Представили су се ученици - чланови модне, фризерске секције и ученице 1СЦ1, 1СЦ2 и 2СЦ.

Приказана је модна ревија и ревија фризура.

Техничка школа „Радоје Љубичић“ је обележила Међународни дан сећања на жртве саобраћајних незгода

20. новембар 2013. године

Презентација и обука за коришћење приручника за полагање возачког испита:

ВОЗАЧ – ПРИРУЧНИК ЗА ПОЛАГАЊЕ ВОЗАЧКОГ ИСПИТА,

за наставнике практичне наставе у подручју рада саобраћај и инструкторе вожње, у организацији школске библиотеке

23. октобра 2013. године, Техничка школа „Радоје Љубичић“
ОРГАНИЗАТОРИ:
  • Радомир Тошић – библиотекар
  • Весна Тадић – библиотекар
  • Александра Обрадовић, ученица 3С3, Библиотечка секција
САТНИЦА и РАСПОРЕД АКТИВНОСТИ:
  • 19.30 Пријем гостију и учесника
  • 19.40 Прва радионица – презентовање Приручника
  • 19.50 Друга радионица – презентовање и употреба оптичких дискова
  • 20.10 Пауза за кафу
  • 20.20 Трећа радионица – практичан део
  • 20.45 Евалуација

Презентацији су присуствовали наставници: Терзић Влајко, Митрашиновић Александар, Ресимић Борис, Бабић Новак, Зечевић Владимир, Рајаковић Душко, Лучић Милан и Милојковић Владица.

Слике са промоције можете погледати овде.

Архива:  2016/2017.  2015/2016.  2014/2015.   2013/2014.   2012/2013.