Вести 2014/2015. године

Извештај о раду Новинарске секције

24. јун 2015.
Погледајте извештај о раду новинарске секције у 2014/2015. години (Опширније)

Резултати тестова за матурски испит (испит за проверу стручно-теоријских знања)

15. јун 2015.
IVГ1

IVГ2

Дани моде у Ариљу

5. јун 2015.
Гостовали смо и учествовали у манифестацији "Текстилна наука и привреда 2015 " од 25. до 30. маја... (Опширније)

Тројка из блока

30. април 2015.
Извештај новинарске секције о учешћу наших ученика у хуманитарној акцији... (Опширније)

Љубитељи шаха против насиља

29. април 2015.
Извештај шаховске секције о одржаном шаховском турниру у организацији наше и Медицинске школе... (Опширније)

Такмичење u памћењу децимала броја Пи

14. март 2015.
Победник Стефан Миросављевић са 250 децимала! (Опширније)

Караоке у Медицинској школи

11. март 2015.
Извештај новинарске секције о караокама у Медицинској школи... (Опширније)

Биатлонац Ђорђе Губић из IVГ1 освојио четири злата у Сјеници

14. март 2015.
(Опширније)

Нови успех Верице Радојчић

12. март 2015.
Верица Радојчић, ученица из IIсц2 одељења, наступила је у ревијалном делу финалног такмичења младих у беседништву под називом "Беседе у Зоранову част". Такмичење је одржано 12.3.2015. године у Југословенском драмском позоришту у Београду... (Опширније)

Подељени сертификати нашим "Шнајдерима по мери"

06. фебруар 2015.
Прочитајте чланке:
Блиц
Ужичка недеља
Данас

Шнајдери ужице

13. новембар 2014.
Наша школа се одазвала позиву компаније „Extreme Intimo“ да заједно организујемо акцију током које ће се ученици наше школе (са посебним потребама и проблемима са слухом) додатно оспособити за кројачки занат. Постоји и могућност њиховог запослења у даљој будућности.

Обука је почела 23.10.2014. и трајаће 2 месеца. Током обуке ће ученици проћи предвиђен број часова и стећи вештине да самостално обављају овај занат.

Компанија је поклонила школи 10 машина за шивење и одређену количину материјала за потребе обуке, а касније и наставе. Након обуке планира се и посета овој познатој компанији.

Обуку изводе наставнице практичне наставе: Зорица Васиљевић и Миљка Милићевић.

Прилог ТВ о акцији.

Пројекат УДЗО "Инфо сноп", 10. радио емисија, Радио Ужице

29. октобар 2014.

Десета од 12 радио емисија које је Удружење дистрофичара Златиборског округа из Ужица, у сарадњи са са радио Ужицем реализовало у оквиру пројекта "Инфо сноп".

Емисија је снимана у Техничкој школи "Радоје Љубичић" и у Удружењу, а тема емисије је имплементација инклузивног образовања у основним и средњим школама у Ужицу. Циљ пројекта је да особе са инвалидитетом кроз ангажовање на овом пројекту производе медијске садржаје који у свом фокусу имају положај особа са инвалидитетом. У емисији су учествовале Александра Јовановић Ђукић, психолог, координаторка Тима за инклузивно образовање, СлаЂана Николић, наставница практичне наставе, координаторка Тима за додатну подршку и Жанка Станојевић, координаторка практичне наставе и пројекта обуке за децу са посебним потребама.

Једнодневни излет у Шумарице

19. октобар 2014.
Ученици одељења IIIС4 заједно са наставницом историје Снежаном Недељковић, одељењским старешином Дубравком Глишовић и наставницом Славицом Савковић, посетили су Шумарице у знак сећања... (Опширније)

Ужичани у Великом рату

08. октобар 2014.
Чланови историјско-драмске секције учестовали су у отварању изложбе у музеју... (Опширније)

Сарадња секције за безбедност саобраћаја и Канцеларије за младе Ужице у акцији "Одговорно паркирај!"

06. октобар 2014.
Чланак радио "Луне" посвећен акцији

Архива:  2015/2016.  2014/2015.   2013/2014.   2012/2013.